Nafok Mosito komt steeds meer bovendrijven

Nieuws

Nafok Mosito komt steeds meer bovendrijven

Het vijfsterrenconcours in Calgary leverde een derde plaats op voor Qoreen van ’t Ruytershof (v. Mosito van het Hellehof) in een 1.50m-proef. In de tweesterrenrubrieken plaatste Charlie Jacobs zijn Camila 111 (v. Fantomas de Muze) als tweede in een 1.40m-proef.

Ook in Lake Placid lieten de nakomelingen van Mosito zich opmerken. Beat Mändli en Qoachella werden er tweede in een 1.45m-rubriek.

Ocala

Vasco 109 (v. Vigo d’Arsouilles) legde beslag op plaats twee in de GP4* van Ocala onder Luis Pedro Biraben. Luis Sabino Gonçalves en Scoop de Septon Z (v. Scendro) werden zesde. In de GP2* zagen we Juan Manuel Gallego en Oriana van ’t Ruytershof (v. Vigo d’Arsouilles) schitteren met een ex-aequo eerste plek. Dit duo werd ook vierde in een rankingproef.

Boedapest

Op het CSIO3* in Boedapest sprong Bas Moerings naar de zesde plaats in de wereldbekermanche met Kivinia (v. I’m Special de Muze). András Kövy Jr. en Egano van ’t Wingerdhof (v. Elvis Ter Putte) werden achtste. In de landenwedstrijd kaapte het Nederlandse team de derde plek weg dankzij Bas Moerings (Kivinia) en Gert Jan Bruggink (Vigalio SHO Z, v. Vigo d’Arsouilles). Nog in de Hongaarse hoofdstad was er een vijfde plaats voor Jur Vrieling en Helwell du Chabus (v. Elvis Ter Putte) over 1.45m. Bassem Mohammed liet zich opmerken in diverse 1.40m-rubrieken met Popeye de Tamise (v. Vigo d’Arsouilles).

Wuustwezel

Gin Flip de Muze Z (v. Gino H) won een rankingproef op het CSI2* in Wuustwezel onder Thibeau Spits. Ook Next Funky de Muze (v. Elvis Ter Putte) greep een zege in Wuustwezel, met name een 1.40m-rubriek. Dimme d’Haese zat in het zadel.

Overige

Het CSI3* in Bolesworth leverde winst op voor Graham Babes en Monks I Am Casall (v. I’m Special de Muze) over 1.50m. Francesca Bolfo en Jadalco (v. Nabab de Rêve) sprongen naar de derde plaats in een rankingproef in Mill Spring (2*). Willem Greve en Poker de Mariposa TN (v. Nabab de Rêve) deden hetzelfde in Kronenberg. Voor Pablo Santiago Artime (Chiquita d’Aiguilly, v. Nabab de Rêve) tot slot, was er een zege in een 1.40m-rubriek in het Spaanse Heras.

 

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

Blijf altijd op de hoogte van onze nieuwtjes


Back to top